My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul elektrikci satis egitimi cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

Rozvoj dalšího profesního vzdělávání ve stavebnictví a elektrotechnice

reg. č. CZ.1.07/3.2.07/03.0108

Cílem projektu je prohloubení znalostí a posílení konkurenceschopnosti pracovníků Moravskoslezského kraje ve výše uvedených odvětvích. Projekt reaguje na neustálý vývoj nových technologií, materiálů, zavádění nových postupů do výroby a v souvislosti s požadavky zaměstnavatelů a potřebou využívání moderních technologií v praxi rozšiřuje odborné znalosti a praktické dovednosti účastníků ve zmíněných odvětvích.

Aktivity projektu budou probíhat s využitím inovativního kombinovaného vzdělávání vytvořeného v projektu (tj. prezenční výuka kombinovaná s e-learningem).

Obsahem projektu budou čtyři profesní vzdělávací moduly, skládající se z teoretické e-learningové části (25 hod./modul) a praktické prezenční části (24 hod./modul). Vzdělávací moduly budou zaměřeny na:

  1. Kabelové systémy-spojky (e-learning),
  2. Kabelové systémy-rozvaděče (e-learning),
  3. Zateplení budov,
  4. Řezání vysokolegovaných ocelí a slitin hliníku plazmou.

Přínosem pro cílovou skupinu bude zejména získání aktuálních informací, trendů, technologických postupů, nově používaných materiálů apod. ve stavebnictví a elektrotechnice. Dále pak získání know-how, praktického, osobně a profesně využitelného, nebo sdílení zkušeností cílové skupiny mezi sebou, využití znalostí expertů ze stavební a elektrotechnické praxe pro odborné dotazy a konzultace.

Partnery projektu jsou:

Projekt je realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v Moravskoslezském kraji a je financován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Kontakt: Mgr. Hana Gřešková, projektová manažerka

e-mail: greskova@tempo.cz / mobil: 734 510 357

Dokumenty ke stažení:
Pozvánka na kurz Kabelové systémy – SPOJKY
Přihláška na kurz Kabelové systémy – SPOJKY
Přihláška na kurz Kabelové systémy – ROZVADĚČE
PUBLICITA PROJEKTU